Rejsy wycieczkowe

Większość ofert nie zawiera wiz/kart turystycznych w cenie wycieczki. Należy je zakupić przed wylotem bądź też na lotnisku po wylądowaniu w kraju docelowym (wyjątek stanowią kraje, gdzie o wizę należy ubiegać się wcześniej – np. USA, Wietnam, Indie). W niektórych miejscach karty turystyczne wydawane są bezpłatnie jak na przykład na terytorium Malediwów.

Wybierając się na wczasy, warto wcześniej zapoznać się z przepisami wizowymi danego kraju, by uniknąć niespodzianek. W razie wątpliwości – zapraszamy do kontaktu. Biuro Podróży El Mundo to nie tylko bogata oferta na wakacje z Niemiec, Polski, Austrii czy innych krajów, ale również zespół fachowców, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą w zorganizowaniu wymarzonych wakacji.

Niektórzy organizatorzy oferują kartę turystyczną na poszczególne kraje już w pakiecie, np. Alltours, Jahn Reisen, Schauinsland Reisen, TUI Deutschland – w przypadku Dominikany karty turystyczne są już wszędzie w cenie; w przypadku Kuby uzależnione to jest od warunków konkretnego Organizatora. Prosimy o kontakt z naszym biurem podróży w celu weryfikacji informacji na ten temat.