Rejsy wycieczkowe

El Mundo z hiszpańskiego oznacza ŚWIAT. Chcielibyśmy Państwu pokazać, jak fascynujące jest poznawanie globu ziemskiego w myśl zasady ODKRYJ! ZASMAKUJ! POKOCHAJ! Wśród naszych ofert na pewno znajdą Państwo tę najbardziej odpowiadającą indywidualnym potrzebom, a profesjonalna obsługa udowodni, że wspaniałe wrażenia pamięta się dłużej niż cenę.

Doświadczenie nabywamy nie tylko dzięki fantastycznym relacjom naszych Klientów, za które jesteśmy ogromnie wdzięczni, ale także podczas naszych podróży po całym świecie.

Współpracujemy z kooperacją niemiecką, która udostępnia nam platformę rezerwacyjną. Dzięki temu możemy rezerwować wczasy wielu renomowanych firm niemieckich a także austriackich oraz szwajcarskich (jest ich łącznie blisko 190). Cena, jaką znajdziecie Państwo na stronie niemieckiego organizatora jest identyczna z proponowaną u nas. Z nami jednak podpisujecie Państwo umowę w języku polskim, a płatność można uiścić w PLN bądź w EUR. Niewątpliwym ułatwieniem planowanej podróży jest fakt, że wszelkie informacje otrzymują Państwo w języku polskim.

W naszej ofercie można znaleźć nie tylko propozycje wyjazdów na tradycyjne wczasy (również z wylotami ze wszystkich lotnisk w Polsce – sprzedajemy propozycje także naszych rodzimych organizatorów) czy atrakcyjne imprezy objazdowe, ale również rejsy wycieczkowe oraz pobyty w hotelach na całym świecie.

W naszej bazie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz ofert wakacyjnych najlepszych, renomowanych niemieckich biur podróży takich jak:

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa oferty wczasów i prześlemy je e-mailem zgodnie z Państwa oczekiwaniami, wystarczy tylko skontaktować się z nami i podać swoje preferencje.

Wszelkie zapytania można kierować:

1. Telefonicznie:
– nr stacjonarny: 94 340 89 89

2. E-mailowo:
– ogólny: biuro@el-mundo.pl
– Ewelina: ewelina.minkiewicz@el-mundo.pl
– Krzysztof: krzysztof.gosecki@el-mundo.pl

3. Poprzez komunikator gadu-gadu:
– Ewelina: 10485262
– Krzysztof: 8550653

Jesteśmy dla Państwa już od 2007 roku. Każdego roku za naszym pośrednictwem wyjeżdża coraz więcej Klientów, którym niezmiernie dziękujemy za zaufanie. Dzięki Wam jesteśmy.

Serdecznie ZAPRASZAMY!