Rejsy wycieczkowe

Cena podana na stronie internetowej jest ceną końcową (chyba, że w ofercie napisano inaczej). W zależności od wybranych opcji w cenę wycieczki może być wliczony przelot oraz nocleg, a także transfer do hotelu, wynajęcie samochodu, jak i wyżywienie (śniadanie, śniadanie + obiadokolacje, pełne wyżywienie bądź też All Inclusive). W niektórych przypadkach w cenę wycieczki wliczone są również koszty obowiązkowej karty turystyczne – w innych przypadkach trzeba dokonać ich indywidualnego zakupu (oczywiście nie wszystkie kraje tego wymagają).

Do ceny wczasów należy doliczyć koszt ubezpieczenia podstawowego. W naszym przypadku są to oferty ubezpieczyciela TU Europa S.A. Oczywiście klient nie jest zobligowany do zakupu takiego ubezpieczenia w biurze podróży El Mundo – można to zrobić we własnym zakresie. Więcej informacji znajduje się w zakładce „Ubezpieczenia”. Zapraszamy również do kontaktu z naszym biurem podróży El Mundo.

Jeśli wybiorą Państwo wakacje z niemieckich biur podróży bądź też wyloty z innych krajów, należy doliczyć do wczasów dodatkowy koszt związany z dojazdem na lotnisko.